• MAP
  • MAP II (probíhá realizace)

MAP II

logo map

„Místní akční plán na území ORP Hodonín II"

registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008626

MAP = Místní akční plán. Jde o  projekt EU v oblasti vzdělávání.

Doba realizace: 2018 - 2022

Po celém území ČR tento projekt realizují Místní akční skupiny, příp. jiné organizace. MAS Jižní Slovácko,z.s.  realizuje projekt MAP vzdělávání pro ORP Hodonín.

Projekt „Místní akční plán na území ORP Hodonín II" je zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15-ti let. Zahrnuje oblast včasné péče, předškolního a základního vzdělávání, zájmového a neformálního vzdělávání. Cílem místního akčního plánu je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách, základních uměleckých školách podpořit spolupráci zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání ( společné informování, vzdělávání, plánování).

Projekt MAP vnese do oblasti školství

·         systémové zlepšování kvality škol,

·         zavedení priorit do vzdělávání,

·         zavedení akčního plánování, zlepšení spolupráce v území,

·         objevení a podpoření systémových lídrů v území.

.         sdílení dobré praxe a výměnu zkušeností

MAP II podpoří kulturu motivující k maximálnímu úspěchu každého žáka, bude ji rozvíjet i ve spolupráci škol s organizacemi poskytujícími neformální a zájmové vzdělávání tak, aby se využil potenciál pro rozšíření příležitostí pro učení se žáků nebo pro sdílení a výměnu dobrých zkušeností mezi pedagogickými a dalšími pracovníky jednotlivých sektorů vzdělávání.

Členové realizačního týmu:

Ing. Petra Křivánková, Ph.D. Vedoucí projektu   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PaedDr. Rostislav Smejkal    Odborný garant  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Vladimíra Chludilová Analytik projektu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Josef Smetana Implementace projektu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Denisa Přibylová mateřská dovolená  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logolink msmt vvv hor barva cz

Zaměstnanci kanceláře MAS

Vedení spolku

© Jižní Slovácko
vytvořil www.pixelhouse.cz